İstanbul Valiliği
İstanbul Valiliği
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü
İstanbul Valiliği
İstanbul Valiliği

ÇEVRE FİRMALARI TOPLANTI DUYURUSU

07 Eylül 2017
ÇEVRE FİRMALARI TOPLANTI DUYURUSU

 

 

 

 

 

 İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı  Sn. Ömür ÖZDİL ve İl Müdürlüğü Çevre Şube Müdürlerinin katılımlarıyla, Çevre Danışmanlık Firmalarının Yetkilileriyle 19-20-26-27 Eylül 2017 tarihlerinde saat 10.00’da İl Müdürlüğümüz A Blok 6. Kat Toplantı Salonu’nda bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

 

Yapılacak toplantının amacı; Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi Ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik  kapsamında yapılan iş ve işlemlerde uygulama birliği sağlamak, görüş alışverişinde bulunmak, uygulamalarda karşılaşılan sorunlara ilişkin değerlendirmeler yapmak ve çözümler üretmektir.

 

Firmalarınızın yer aldığı il ve/veya ilçelere göre hazırlanmış olan ve aşağıda yer alan tablo dikkate alınarak katılım sağlamanız önem arz etmektedir.

 

Toplantıya katılım bir kişi ile sınırlı olup, firmanızda imza yetkisine haiz üst düzey yöneticinizin iletişim bilgilerinin ve toplantı gündeminde yer alması amacıyla sorunlarınız, çözüm önerileriniz ve değerlendirilmesinin faydalı olacağını düşündüğünüz görüşlerinizin en geç 12 Eylül 2017 tarihine kadar ozlem.babacan@csb.gov.tr  & zeynep.sayaroglu@csb.gov.tr adreslerine gönderilmesi gerekmektedir.

 

Toplantıya katılımınız önem arz etmekte olup, görüş, öneri ve sorunlarınızı paylaşmanız çalışmaların daha başarılı olmasına katkıda bulunacaktır.

 

KATILIM İÇİN LİSTELER

19 EYLÜL (AVRUPA YAKASI- 1. GRUP)

BAHÇELİEVLER, BAĞCILAR, ESENLER, SARIYER, GAZİOSMANPAŞA, ŞİŞLİ, ZEYTİNBURNU, BEŞİKTAŞ, BEYOĞLU, FATİH, EYÜP

20 EYLÜL (AVRUPA YAKASI- 2. GRUP)

BAŞAKŞEHİR, BEYLİKDÜZÜ, AVCILAR, KÜÇÜKÇEKMECE, ESENYURT, BÜYÜKÇEKMECE, ÇORLU

26 EYLÜL (ANADOLU YAKASI- 1. GRUP)

KADIKÖY, ATAŞEHİR, BEYKOZ, ÜSKÜDAR, ÇEKMEKÖY, ÜMRANİYE

27 EYLÜL (ANADOLU YAKASI- 2. GRUP)

MALTEPE, KARTAL, TUZLA, PENDİK, SANCAKTEPE, ÇORUM, ANKARA, BURSA, İZMİT

 Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır